O chilli-chilli.cz

Milovníci pikantních pokrmů vědí svoje už dávno a vědci jim dávají za pravdu. Platí totiž: Jezte chilli a budete šťastní. Proč? Konzumace pálivého vyvolává v organismu produkci endorfinů, tedy takzvaných hormonů dobré nálady.

Co nabízíme na chilli-chilli.czcropped-logo-chilli-nove-logo-300x71 O chilli-chilli.cz

Pokud i vy milujete pocit, že vám ústa v nejbližších okamžicích shoří, ocitli jste se na správném místě. V našem e-shopu nabízíme jak sušené chilli papričky, tak i ty již zpracované do podoby sypkého koření vhodného k dalšímu použití v pokrmech, případně velký výběr tekutých omáček připravených k okamžité konzumaci. Ať si přichystáte tradiční pikantní pochoutky ve stylu chili con carne nebo vylepšíte jakékoli běžně známé jídlo, rozhodně nebudete zklamáni. A kdyby vám snad náhodou došla inspirace na to, jak svoje zásoby chilli zužitkovat, můžete se také podívat k nám a načerpat nové recepty.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu vybraných druhů. Od mírně pálivých jalapeños až po skutečně ostré exotické druhy, mezi kterými rozhodně vyniká paprička Carolina Reaper, která na žebříčku pálivosti odsunula i do té doby o něco známější druhy papriček Bhut Jolokia a Trinidad Moruga Scorpion. Všechny jsme pro vás vytřídili do kategorií a pečlivě označili podle stupně pálivosti, bát se nemusejí ani chilli začátečníci, ale na své si přijdou i ostřílení konzumenti.

Proč právě náš e-shop chilli-chilli.cz

Zpracování výchozích surovin i skladování veškerých hotových výrobků podléhá velmi přísným podmínkám, proto máte záruku, že si všechny u nás zakoupené produkty zachovají dlouhodobě svoje původní vlastnosti. Pokud je tedy nestihnete okamžitě spotřebovat. V nabídce máme odrůdy z Evropy, Asie i Ameriky pouze od prověřených pěstitelů, spolupracujeme s e-shopem The ChilliDoctor. Co nabízíme, to jsme vám také schopni ihned dodat, vše u nás najdete skladem, takže vaši objednávku dokážeme okamžitě expedovat. U vás tak může být vybrané zboží během dvou až tří pracovních dnů. Zaměřujeme se na maloobchodní prodej koncovým zákazníkům.